Słaba gra, fatalny wynik

Nysa Wiadrów przegrała w spotkaniu na swoim boisku z Rodłem Granowice. Mecz tych drużyn zapowiadał się ciekawie albowiem obie drużyny aspirują do najwyższych miejsc w tym sezonie. Po dobrym początku zespołu z Wiadrowa i wykorzystaniu rzutu karnego Rodło Granowice przeszło do ofensywy i w szybki i łatwy sposób po błędach obrońców strzeliło 3 bramki do końca pierwszej połowy. W drugiej części spotkania Nysa Wiadrów podjęła próbę walki i doprowadzenia do remisu jednakże skończyło to się kontrą drużyny z Granowic i kolejną bramką, Na pocieszenie w ostatnich minutach meczu Nysa Wiadrów wykorzystała rzut wolny, a cały mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Tym wynikiem zespół z Wiadrowa oddalił się od czołowych drużyn spadając w tabeli ligowej. W obecnej formie będzie jej bardzo ciężko dogonić czołówkę oraz nawiązać walkę o awans.

Nysa Wiadrów 2:4 (1:3) Rodło Granowice